Kosmetyczne poprawki po fabryce
Wamix

Drogą zakupu stałem się posiadaczem HW100.
2 lata strzelania z Daystata uznałem za wystarczające zwłaszcza, że system w HW100 bardziej mi się podobał, no i te magazynki (zamówiłem jeszcze dwa w Anglii , mam tam syna).
Ale zauważyłem pewne braki, które z czasem zmniejszą estetykę wyglądu. Dlatego dokonałem małych poprawek, a jest to bajecznie proste i każdy może to zrobić.
Po pierwsze demontaż kartusza do nabicia i ponowny montaż po jakimś czasie może skutkować porysowaniem oksydy na tłumiku. Aby temu zapobiec ja zrobiłem to tak:


Nie dość, że poprawia to estetykę to jeszcze zabezpiecza tłumik, jest to folia "carbon", stosowana przy tuningu samochodu - kiedyś zakupiłem kawałek i teraz wykorzystałem.
Druga sprawa - dźwignia przeładowania (naciągu zbijnika) jest malowana proszkowo. Przy częstym użytkowaniu, a zwłaszcza przy strzelaniu z magazynków naturalną koleją rzeczy będzie wytarcie dźwigni.
Prostym sposobem na zaradzenie temu jest zakup rurki termo-kurczliwej fi-18mm i nałożenie na końcówkę dźwigni naciągu zbijaka - ważne - podgrzewamy suszarką do włosów aby nie zniszczyć farby na dalszej części dźwigni.

No i jak wam sie te dwie zmiany podobają?
A tu nowa zabawka w całej okazałości:Tekst i zdjęcia - Wamix
Dziękujemy za udostępnienie materiałów.
do góry

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ] Ostatnie uaktualnienie: 16.08.2016 printer2.gif, 1 kB
Drukuj tę stronę
aktualnie stronę przegląda Warning: fopen(howmanylog1.txt): failed to open stream: Permission denied in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 37 Warning: fputs() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 38 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 39 1 Warning: fopen(howmanylog1.txt): failed to open stream: Permission denied in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 79 Warning: fputs() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 80 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 81 osób.

Wszystkie materiały opublikowane na tej witrynie są objęte prawem autorskim i zostały zamieszczone za zgodą ich autorów. Kopiowanie i publikowanie materiałów bez zgody ich autorów jest wzbronione.
Strona optymalizowana dla przeglądarki Firefox najlepiej wygląda w rozdzielczości 1280x1024