Stopka Darasa
daras

Tak sobie pomyślałem co by nie zrobić regulowanej stopki, bo w czym np Bisley lub Morgan jest lepszy od drewna tego nie wiem. Wiem że moja stopka będzie dużo tańsza, a równie dobra jak wyżej wymienione. Stopka ma ząbki pozacinane pod kątem 60 stopni i jest w pełni regulowana. Obecne stopki są dość duże i jak ktoś chciałby taką stopkę założyć do Dianki łucznika albo Iża to się nie da. Ja będę robił dwa rodzaje stopek w zależności od wielkości kolby, duże wielkości Bisleya i mniejsze wielkości kolby łucznika. Materiał to oczywiście nasz poczciwy buczek.

do góry

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ] Ostatnie uaktualnienie: 14.09.2016 printer2.gif, 1 kB
Drukuj tę stronę
aktualnie stronę przegląda Warning: fopen(howmanylog1.txt): failed to open stream: Permission denied in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 37 Warning: fputs() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 38 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 39 1 Warning: fopen(howmanylog1.txt): failed to open stream: Permission denied in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 79 Warning: fputs() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 80 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 81 osób.

Wszystkie materiały opublikowane na tej witrynie są objęte prawem autorskim i zostały zamieszczone za zgodą ich autorów. Kopiowanie i publikowanie materiałów bez zgody ich autorów jest wzbronione.
Strona optymalizowana dla przeglądarki Firefox najlepiej wygląda w rozdzielczości 1280x1024