HW 50 stara wersja
Andrzej Kliszewski

Na wyraźne życzenia kilku Kolegów kilka zdjęć starej wersji HW-50 w wersji bez Recorda . Jako, że jest inna niż obecna wersja tego karabinka warto ją zaprezentować.

Spust jech chyba nieregulowany - tzn. nie ma zadnej regulacji a czy jest to możliwe "w środku" nie sprawdzałem bo i nie ma takiej potrzeby - jest naprawdę przyjemny i wyczuwalny.

Szyna 13 mm . Co do bebechów to jest tam teraz wstawiona sprężyna 7,5 - na chrono  dawało powtarzalne 179 m/s co raczej dobrze swiadczyłoby o uszczelce ale i tak wymagałby przesmarowania bo dokładnie nie wiadomo co i jak .

Okres,w którym został wyprodukwany to jeszcze nie era wszechobecnego plastiku. Kawał dobrej, rzetelnej, niemieckiej roboty. W dużym skrócie to dobry wybór za rozsądną kasę

do góry

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ] Ostatnie uaktualnienie: 14.09.2016 printer2.gif, 1 kB
Drukuj tę stronę
aktualnie stronę przegląda Warning: fopen(howmanylog1.txt): failed to open stream: Permission denied in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 37 Warning: fputs() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 38 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 39 1 Warning: fopen(howmanylog1.txt): failed to open stream: Permission denied in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 79 Warning: fputs() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 80 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /volume1/web/airguns/howmany.php on line 81 osób.

Wszystkie materiały opublikowane na tej witrynie są objęte prawem autorskim i zostały zamieszczone za zgodą ich autorów. Kopiowanie i publikowanie materiałów bez zgody ich autorów jest wzbronione.
Strona optymalizowana dla przeglądarki Firefox najlepiej wygląda w rozdzielczości 1280x1024